KameryLubin.pl

 

MONITORING - SYSTEMY ALARMOWE - ZABEZPIECZENIA

Nasza oferta obejmuje sprzedaż, montaż i serwis klimatyzatorów czołowych producentów.

 

Posiadamy autoryzację marek takich, jak: AUX, Sevra, LG, TOSHIBA, GREE oraz DAIKIN.

 

Zapewniamy bezpłatne doradztwo w wyborze optymalnego sprzętu z naszej szerokiej oferty.

Klimatyzacja

GWARANCJI
5 lat
STEROWANIE WIFI
ENERGOOSZCZĘDNE
A++
Grupa AUX, działająca na rynku od 1986 roku, jest jednym z czołowych producentów inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego, w tym głównie klimatyzatorów. Grupa posiada 7 nowoczesnych baz produkcyjnych – największe w Ningbo, Nanchang i Tianjin w Chinach – oraz 5 centrów badawczo-rozwojowych. Urządzenia marki AUX są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie.

Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój, marka AUX może zaoferować konkurencyjne, zaawansowane technologicznie i atrakcyjne stylistycznie produkty, spełniające najwyższe standardy jakości i europejskie wymagania dotyczące efektywności energetycznej.

Sevra to nowa marka klimatyzatorów na rynku HVAC, którą stworzyła i wprowadziła na rynek firma Wienkra. Marka Sevra to uosobienie najnowszych innowacji technologicznych, a jej szeroka gama pozwoli zaprojektować system klimatyzacji dla każdego wnętrza od małych mieszkań po duże obiekty komercyjne.

W gamie produktów Sevra znajdą się klimatyzatory pokojowe RAC, klimatyzatory komercyjne CAC i systemy Multi Split.
Seria klimatyzatorów pokojowych, która już trafiła do sprzedaży, to trzy flagowe modele: Ecomi, Comfort i Elegance.

LG Electronics, Inc. jest światowym liderem wśród producentów oferujących nowatorskie technologie w dziedzinie elektroniki, komunikacji mobilnej oraz sprzętu AGD, zatrudniając 82000 pracowników w 119 miejscach na całym świecie.
Urządzenia klimatyzacyjne LG dedykowane są dla rozwiązań indywidualnych oraz komercyjnych.
Oferta LG obejmuje szeroką gamę klimatyzatorów pokojowych, ściennych, komercyjnych - kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-sufitowe i podstropowe. Różnorodność dostępnych jednostek wewnętrznych i zewnętrznych pozwala na ponad 2000 kombinacji, tym samym dając możliwość zapewnienia klimatyzacji w każdym wnętrzu.
Doradzimy i wycenimy system odpowiedni dla Twoich potrzeb !
Skontaktuj się z nami !

Oferujemy zakupy na korzystne raty !

Wszystkie formalności załatwiamy u Klienta !

 

 

© 2011 - 2020 KameryLubin.pl

Tel. 731 848 163, biuro@kamerylubin.pl

 

monitoring lubin - kamery lubin - alarmy lubin - systemy alarmowe lubin - systemy monitoringu - kamery legnica - kamery polkowice