KameryLubin.pl

 

MONITORING - SYSTEMY ALARMOWE - ZABEZPIECZENIA

DOMOFON CYFROWY CD-4000

System CD-4000 przeznaczony jest do budynków mieszkalnych, biur i obiektów użyteczności publicznej. Doskonale nadaje się do zamkniętych osiedli mieszkaniowych. Może obsłużyć do 15 furtek lub bram w ogrodzeniu oraz do 64 klatek lub budynków, przy czym do każdej klatki może prowadzić maksymalnie do 15 wejść. Dostępny jest w wersji audio i wideo.

 

Elektroniczna lista lokatorów

W domofonie można utworzyć listę zawierającą nazwiska mieszkańców. Użytkownik domofonu może wybrać z z listy nazwisko lokatora, z którym chce się połączyć. Pole z nazwiskiem można pozostawić puste, w takim przypadku na liście widoczny będzie jedynie numer mieszkania.

 

Komunikaty głosowe

Domofon CD-4000 wyposażony jest w komunikaty głosowe, które informują użytkownika o tym, jakie operacje wykonuje aktualnie domofon.

 

Mechaniczna klawiatura

W domofonie została użyta klawiatura mechaniczna, zaprojektowana przez inżynierów firmy Laskomex specjalnie do urządzeń domofonowych. Podświetlane od spodu klawisze są doskonale widoczne w nocy. Znajdują się na nich oznaczenia, które ułatwiają korzystanie z domofonu osobom niewidomym.

 

Zamek szyfrowy i klucze elektroniczne

Klawiatura domofonu pełni rolę zamka szyfrowego. Użytkownicy mogą otwierać drzwi lub uruchomić napęd bramy wjazdowej podając kod składający się z 4, 5 lub 6 cyfr. Drzwi lub bramę można również otwierać przy pomocy zbliżeniowego klucza RFID w standardzie UNIQUE 125 kHz.

 

DOMOFON CYFROWY CD-2502

Domofon CD-2502 przeznaczony jest do budownictwa wielorodzinnego - bloków mieszkalnych, kamienic itp. Używany jest w jednowejściowych klatkach budynków. Dzięki unikalnym funkcjom znajduje też zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym.

 

Cechy domofonu cyfrowego CD-2502.

  • Domofon cyfrowy CD-2502 dostępny jest w wersji audio i wideo.

  • Panele zewnętrzne przystosowane są do montażu modułu kamery. Dzięki temu system domofonowy w wersji audio można przekształcić w system domofonowy w wersji wideo. Wyjątek stanowią panele z miniaturową listą lokatorów, oraz panel w których nie ma możliwości montażu modułu kamery.

  • Moduł kamery umożliwia regulację pola widzenia kamery.

  • Klawiatura w panelach zewnętrznych domofonu pełni funkcję zamka szyfrowego .

  • Domofon obsługuje czytnik kluczy elektronicznych. (dotykowych kluczy iButton i zbliżeniowych kluczy RFID).

  • W panelach zewnętrznych domofonu stosowana jest klawiatura optyczna.

  • W domofonie cyfrowym CD-2502 stosowane są panele ze stali nierdzewnej lub panele z blachy cynkowanej, malowanej farbą proszkową.

  • Symetryczna transmisja sygnału wideo zapewnia doskonałe parametry obrazu.

  • Duży wybór paneli zewnętrznych, unifonów i monitorów.

  • Do monitorów można podłączyć dodatkową kamerę lub panel piętrowy. Dzięki temu lokatorzy mogą obserwować na ekranie monitora obraz z kamery zamontowanej przed wejściem do mieszkania albo na parkingu przed budynkiem..

CYFROWY SYSTEM DOMOFONOWY CD-2600

Domofon cyfrowy CD-2600 przeznaczony jest do budynków mieszkalnych – bloków, kamienic i domów jednorodzinnych. W oparciu o niego można zbudować system domofonowy z jednym wejściem głównym (na przykład furtka w ogrodzeniu) i maksymalnie 64 wejściami podrzędnymi (np. wejścia do klatek schodowych budynków wewnątrz ogrodzenia).

Domofon CD-2600 to urządzenie typu monoblok, w którym wszystkie podzespoły elektroniczne zostały umieszczone w panelu zewnętrznym. Unifony w mieszkaniach są podłączane bezpośrednio do panela zewnętrznego. Takie rozwiązanie w znacznym stopniu upraszcza konstrukcję domofonu a tym samym jego niezawodność.

Panel cechuje się niewielkimi wymiarami, dzięki czemu można go łatwo montować na wąskich słupkach ogrodzenia. Panel wykonany jest ze stali INOX. Standardowo w obudowie natynkowej.

W domofonie zastosowana została klawiatura mechaniczna zaprojektowana specjalnie do tego celu. Konstrukcja mechaniczna i zastosowane elementy gwarantują długie i niezawodne działanie klawiatury. Klawiatura jest podświetlana, w jej obrębie znajduje się czytnik kluczy RFID w standardzie UNIQUE 125 kHz.

Domofony i wideodomofony

Firma Laskomex to jeden z największych polskich producentów systemów domofonowych. Obszar działalności firmy obejmuje kilkanaście krajów na całym świecie. Wśród partnerów znajdują się firmy z całej Europy, w tym m.in.z Rosji, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Białorusi, Słowacji, Czech, Hiszpanii, Niemiec i Francji.

Firma Laskomex istnieje od 1985r. Od początku swojej działalności nastawiona była na wykorzystanie zaawansowanych technologii oraz tworzenie własnych, innowacyjnych rozwiązań. Firma rozpoczynała swoją działalność jako producent profesjonalnych systemów mikroprocesorowych znajdujących zastosowanie głównie w procesach przemysłowych. Produkowane w tym okresie urządzenia wykorzystywane były między innymi w przemyśle lotniczym i fonograficznym. W 1991 roku wyprodukowane zostały pierwsze unifony i bramofony do systemów domofonowych.
Doradzimy i wycenimy system odpowiedni dla Twoich potrzeb !
Skontaktuj się z nami !

 

 

© 2011 - 2020 KameryLubin.pl

Tel. 731 848 163, biuro@kamerylubin.pl

 

monitoring lubin - kamery lubin - alarmy lubin - systemy alarmowe lubin - systemy monitoringu - kamery legnica - kamery polkowice